FMOC - AZATRP - OH CAS 737007-45-3
Nama produk: fmoc - azatrp - oh
CAS No.:737007-45-3
Nama Lain: Fmoc - l-7-Azatrpappearance: Serbuk Putih
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | Fmoc - azatrp - oh |
| Cas no. | 737007-45-3 |
| Kesucian | >98% |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | Beg pp /baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Kehidupan rak | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
FMOC - azatrp - oh (fmoc - l - 7 - azatrp) Struktur molekulnya dengan bijak menggabungkan kumpulan amino yang dilindungi FMOC klasik, tulang belakang alanine, dan cincin azapyrrolopyridine yang tidak semulajadi, menandakannya sebagai analog tryptophan yang direka dengan teliti untuk menyebarkan ciri-ciri fizikal dan biologi novel kepada peptida dan protein.
Nilai teras kompaun ini terletak pada cincin indole dengan nitrogen dalam strukturnya. Pengubahsuaian utama ini menggantikan atom karbon dalam cincin indole tryptophan semulajadi dengan atom nitrogen, dengan ketara mengubah pengagihan elektron, keupayaan ikatan hidrogen, dan kestabilan metabolik heterocycle. Sebagai perantaraan sintetik, ia menyediakan penyelidik dengan alat yang tepat untuk terus membenamkan sistem heterosiklik yang dipertingkatkan ke dalam kedudukan tertentu rantai polipeptida, membolehkan kajian sistematik atau pengoptimuman aktiviti biologi molekul sasaran.
Dalam bidang penyelidikan biokimia, FMOC - azatrp - OH menunjukkan prospek aplikasi yang luas. Ia digunakan terutamanya untuk membina peptida novel atau peptidomimetik dengan sifat yang dipertingkatkan. Dengan memperkenalkan asid amino yang tidak wajar ini, ia dapat dengan berkesan: meningkatkan kestabilan metabolik peptida dan menahan kemerosotan enzim; Fine - Tune interaksi antara peptida dan protein sasaran (seperti reseptor atau enzim), meningkatkan pertalian dan selektiviti mereka; dan berfungsi sebagai tulang belakang untuk probe pendarfluor, membolehkan pelabelan dan pengesanan biomolekul. Oleh itu, FMOC - AZATRP - OH bukan hanya alat yang berkuasa untuk penyelidikan asas tetapi juga blok bangunan kimia utama dalam memajukan peptida - sebatian plumbum ke arah ubat calon yang lebih stabil dan cekap.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: fmoc - azatrp - oh cas 737007-45-3, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, contoh percuma,









