FMOC - AEEA - AEEA CAS 560088-89-3
Nama produk: fmoc - aeea - aeea
CAS No.:560088-89-3
Penampilan: Cecair berminyak
Syarat Penyimpanan: 2-8 darjah
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | Fmoc - aeea - aeea |
| Cas no. | 560088-89-3 |
| Kesucian | >98% |
| Keadaan simpanan | 2-8 darjah |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | Beg pp /baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Jangka hayat | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
FMOC - aeea - aeea (cas: 560088 - 89-3) adalah unit struktur lanjutan dengan fungsi pengawalseliaan yang tepat dalam pembangunan ubat peptida mewah. Struktur molekulnya dibina dengan mengulangi modul AEEA untuk membentuk rantai penyambungan hidrofilik yang dilanjutkan, yang dilindungi pada satu hujung oleh kumpulan FMOC. Reka bentuk ini menjadikannya alat utama untuk mengoptimumkan sifat fizikokimia dan ciri -ciri pengedaran biologi makromolekul terapeutik.
Nilai teras kompaun ini terletak pada keupayaannya untuk memberikan kebebasan konformasi dan sifat hidrofilik yang dapat diramalkan untuk molekul peptida. Sebagai pertengahan utama dalam pemotongan - terapi kelebihan seperti semaglutide, tilpotide, ritaglutide, dan panjang - hormon pertumbuhan yang bertindak, pengenalan rantaian polyether secara berkesan dapat meningkatkan penghidratan ubat -ubatan yang tidak dapat dipertahankan dan mengurangkan halangan yang tidak dapat diperbaiki, menghalang kecenderungan pengagregatannya.
Di peringkat penyelidikan asas, FMOC - aeea - AEEA menyediakan model yang ideal untuk meneroka hubungan antara struktur dan fungsi molekul. Penyelidik menggunakan seni bina molekul yang dikawal dengan tepat untuk mengkaji secara sistematik hubungan intrinsik antara panjang rantai, fleksibiliti, dan aktiviti biologi, memperdalam pemahaman mereka tentang mekanisme tindak balas kimia. Kajian -kajian ini secara langsung mempromosikan reka bentuk bahan -bahan baru, penubuhan platform pemeriksaan dadah yang cekap, dan penerokaan kedalaman - mekanisme tindakan molekul bioaktif.
Dalam bidang aplikasi translasi, pertengahan ini telah menjadi alat strategik untuk ahli kimia farmaseutikal untuk mengoptimumkan sebatian calon. Dengan mengintegrasikannya ke dalam reka bentuk molekul, adalah mungkin untuk mengawal selia keseimbangan lipofilik, fleksibiliti konformasi, dan sifat permukaan ubat -ubatan calon, dengan itu mempengaruhi corak interaksi mereka dengan sasaran biologi, kestabilan metabolik, dan ciri -ciri farmakokinetik secara keseluruhannya.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: fmoc - aeea - aeea cas 560088-89-3, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, contoh percuma,









