Boc - nya (trt) - aib - OH CAS 2061897-68-3
Nama produk: boc - nya (trt) - aib - oh
CAS No.:2061897-68-3
Penampilan: Serbuk Putih
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | Boc - his (trt) - aib - oh |
| Cas no. | 2061897-68-3 |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | Beg pp /baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Kehidupan rak | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
BOC His (trt) - ab OH (CAS: 2061897 - 68 - 3) adalah derivatif asid amino yang tidak direka bentuk yang direka bentuk yang memainkan peranan utama dalam pembangunan dadah peptida moden. Struktur molekulnya mengintegrasikan boc dilindungi - amino, TRT dilindungi histidine imidazole cincin, dan AIB ( - aminoisobutyric asid) dengan sekatan konformasi yang unik, menjadikannya blok bangunan teras untuk membina peptida terapeutik mewah.
Dalam reka bentuk ubat peptida yang dipandu oleh biologi struktur, kompaun ini menunjukkan nilai kejuruteraan molekul yang sangat baik. Pengenalan residu AIB menyuntik kekangan konformasi yang signifikan ke dalam rantaian peptida, dengan berkesan mendorong pembentukan alpha helix stabil atau 310 helix struktur, yang penting untuk mengekalkan interaksi khusus antara peptida dan sasaran protein. Pada masa yang sama, residu histidinnya bukan sahaja berfungsi sebagai tapak koordinasi ion logam utama selepas pelepasan, tetapi juga sering mengambil bahagian dalam proses pemangkin atau pengiktirafan molekul dalam peptida aktif secara biologi. Ciri -ciri struktur ini menjadikannya pertengahan strategik untuk mengoptimumkan struktur - hubungan aktiviti ubat terapeutik penyakit metabolik seperti semaglutide, tilpotide, dan ritaglutide.
Strategi perlindungan ortogonal perantaraan ini memberikan fleksibiliti yang besar untuk permohonannya. Kumpulan BOC boleh dikeluarkan secara selektif di bawah keadaan berasid, manakala kumpulan TRT juga boleh dikeluarkan di bawah keadaan berasid ringan. Keserasian ini membolehkan kawalan urutan yang tepat dalam proses sintesis peptida. Berdasarkan ciri ini, BOC His (trt) - ab OH digunakan secara meluas untuk membina peptida bioaktif dengan struktur dimensi tiga - yang tepat, terutama yang diperlukan dalam reka bentuk dadah yang memerlukan domain sekunder tertentu atau tapak mengikat logam.
Sebagai tambahan kepada pembangunan dadah, ciri -ciri molekul kompaun ini juga mengembangkan aplikasi potensinya dalam bidang lain. Struktur pelindung TRT histidinnya boleh berfungsi sebagai unit penangkapan yang cekap untuk ion logam peralihan, menunjukkan nilai aplikasi dalam chelation logam berat dan pengayaan; Dan pusat kiral yang stabil dan kereaktifan menjadikannya bahan permulaan yang penting untuk mensintesis molekul kiral kompleks, menyediakan kemungkinan baru untuk penyelidikan biologi kimia dan pembangunan kimia halus.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: boc - nya (trt) - aib - oh cas 2061897-68-3, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, contoh percuma,









