(S) -2-methoxypropionic CAS 23953-00-6
Nama Produk: (S) -2-methoxypropionic acid
CAS No.:23953-00-6
Rupa: Cecair kuning pucat
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | (S) -2-methoxypropionic acid |
| Cas no. | 23953-00-6 |
| Kesucian | >99% |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | Botol pp /baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Kehidupan rak | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
(S) - 2 - asid methoxypropionic adalah pertengahan farmaseutikal bernilai tinggi dalam sintesis ubat kiral moden. Sebagai asid organik yang mengandungi pusat kiral, konfigurasi yang tepat memainkan peranan penting dalam membina struktur tiga dimensi yang betul dari molekul dadah, secara langsung memberi kesan kepada aktiviti biologi, potensi, dan keselamatan ubat akhir, dengan berkesan memastikan keberkesanan yang dimaksudkan dan meminimumkan kesan sampingan.
Fungsi teras kompaun ini terletak pada peranannya sebagai synthon kiral yang sangat berkesan. Dalam sintesis perindustrian ticagrelor ubat antitrombotik blockbuster, (s) -2-methoxypropionic asid adalah pertengahan kiral utama. Dengan mengintegrasikan struktur molekulnya ke dalam tulang belakang molekul ticagrelor, ia menyediakan persekitaran kiral yang diperlukan untuk molekul ubat akhir, memastikan pengikatan yang cekap dan selektif kepada reseptor P2Y₁₂, mencapai kesan terapeutik untuk mencegah peristiwa kardiovaskular.
Di luar penggunaan ubat tunggal, nilai asid (s) -2-methoxypropionic terletak pada potensinya sebagai blok bangunan kiral yang serba boleh. Pusat kiral yang stabil dan kumpulan berfungsi aktif, seperti kumpulan karboksil dan metoksi, menjadikannya bahan permulaan yang sangat baik untuk sintesis pelbagai ubat kiral kompleks dan bahan kimia halus. Dalam kimia perubatan, ia digunakan secara meluas untuk membina molekul yang memerlukan pusat kiral tertentu untuk aktiviti biologi, menyediakan asas kimia penting untuk pembangunan ubat inovatif yang lebih selamat dan lebih berkesan.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: (s) -2-methoxypropionic Acid CAS 23953-00-6, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, sampel percuma









