Fmoc - l - pen (trt) - OH Cas 201531-88-6
Nama produk: fmoc - l - pen (trt) - oh
CAS No.:201531-88-6
Penampilan: Serbuk Putih
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | Fmoc - l - pen (trt) - oh |
| Cas no. | 201531-88-6 |
| Kesucian | >99% |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | PP beg/baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Kehidupan rak | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
FMOC - l - pen (trt) - OH adalah blok bangunan utama dengan nilai profesional yang tinggi dalam sintesis peptida kompleks. Struktur molekulnya telah direka dengan teliti, dan dua kumpulan pelindung, FMOC (fluorenylmethoxycarbonyl) dan TRT (triphenylmethyl), telah diperkenalkan. Ciri-ciri ini menjadikannya pertengahan penting untuk penyediaan ubat peptida akhir -, termasuk penghalang peptida siklus reseptor Johnson & Johnson IL-23.
Fungsi teras FMOC - l - pen (trt) - OH terletak pada strategi perlindungan yang dikawal untuk kumpulan fungsi asid amino. Kumpulan amino - dilindungi oleh kumpulan FMOC melalui pembentukan ikatan ester amino, yang mempamerkan kestabilan yang sangat baik dan dapat menahan persekitaran berasid dan keadaan oksidatif, memastikan integriti struktur molekul dalam sistem tindak balas kompleks yang disintesis dalam beberapa langkah. Pada masa yang sama, kumpulan thiol rantaiannya dilindungi oleh kumpulan TRT. Skim perlindungan ortogonal ini membolehkan ahli kimia untuk secara selektif menghapuskan kumpulan pelindung tertentu melalui keadaan yang berbeza (seperti rawatan asid), memberikan manipulasi molekul yang tepat untuk gandingan arah dan tindak balas siklisasi berikutnya.
Berdasarkan kawalan kimia yang sangat baik ini, aplikasi FMOC - l - pen (trt) - Oh melampaui skop sintesis peptida biasa. Dalam perkembangan pemotongan - terapi kelebihan seperti IL - 23r peptida kitaran oral, l- unit struktur penisilamine yang disediakan adalah penting untuk membina molekul peptida cyclic. Ciri-ciri pelindung yang stabil memastikan kebolehpercayaan molekul dalam urutan sintesis fasa pepejal yang panjang, akhirnya meletakkan asas untuk mendapatkan ubat-ubatan yang inovatif dengan bioavailabiliti dan penargetan oral yang ideal.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: fmoc - l - pen (trt) - oh cas 201531-88-6, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, sampel percuma,









