N - fmoc - 7 - Methyl-l-tryptophan CAS 1808268-53-2
Nama produk: n - fmoc - 7 - methyl-l-tryptophan
CAS No.:1808268-53-2
Nama lain: fmoc - 7 - me-trp-oh
Penampilan: Serbuk Putih
TNN mengkhususkan diri dalam bahan tambahan makanan, bahan -bahan farmaseutikal, bahan mentah kosmetik, bahan kimia halus, dan lain -lain. Sila berasa bebas untuk bertanya jika anda mempunyai keperluan.
Description/kawalan
Penerangan Produk

| Nama produk | N - fmoc - 7 - methyl-l-tryptophan |
| Cas no. | 1808268-53-2 |
| Kesucian | >98% |
| Alkohol | tanpa alkohol |
| Jenis pembungkusan | Beg pp /baldi kadbod |
| Bahan | Perantara farmaseutikal |
| Saiz lembaran | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Berat badan | 1.2kg/12kg/23kg/115kg |
| Kiraan | 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi 100kg/baldi |
| Pensijilan | ISO9001 |
| Kehidupan rak | 24 bulan |
| Moq | 100 g |
Fungsi
N - fmoc - 7 - metil - l - Tryptophan CAS: 1808268-53-2 adalah pengubahsuaian methylation yang memberi kuasa peptida. Kumpulan metil yang diperkenalkan pada kedudukan ketujuh cincin indole tryptophan, melalui halangan sterik yang unik dan kesan hidrofobik, secara sistematik mengoptimumkan sifat-sifat dadah peptida terapeutik, menunjukkan nilai yang besar dalam pembangunan generasi baru yang cekap, tahan lama, dan terapi peptida yang selamat.
Mekanisme teras tindakan molekul ini terletak pada pelbagai kesan positif yang dibawa oleh pengubahsuaian metilnya. Pengenalan 7 - metil terlebih dahulu melindungi rantaian peptida melalui penghalang sterik, menjadikannya sukar bagi protease untuk mengenali dan merendahkan, dengan itu meningkatkan kestabilan metabolik molekul peptida dan meletakkan asas struktur untuk memanjangkan separuh {{4} Pada masa yang sama, pengubahsuaian metilasi ini sederhana meningkatkan hidrofobisiti molekul, yang membantu meningkatkan interaksi dengan membran sel dan dijangka dapat meningkatkan keupayaan peptida untuk menyeberangi halangan biologi seperti halangan otak darah, mewujudkan keadaan untuk pembangunan terapi untuk penyakit saraf pusat.
Dalam pembangunan dadah dan aplikasi, kesan sinergistik ciri -ciri ini secara langsung diterjemahkan ke dalam kelebihan klinikal yang signifikan. Ubat calon peptida yang dibangunkan berdasarkan FMOC - 7 - ME-TRP-OH mungkin bukan sahaja mengurangkan kekerapan pentadbiran dan meningkatkan pematuhan pesakit kerana kestabilan yang lebih baik, tetapi juga mengurangkan dos yang diperlukan disebabkan oleh kecekapan penghantaran yang dipertingkatkan. Lebih penting lagi, pengubahsuaian tempatan yang tepat ini membantu mengoptimumkan penyesuaian interaksi antara peptida dan sasaran, mengurangkan kesan sasaran sambil mengekalkan atau meningkatkan keberkesanan terapeutik, berpotensi mengurangkan ketoksikan dan kesan sampingan yang rendah, meningkatkan tingkap rawatan dan keselamatan keseluruhan.
Pembungkusan dan penghantaran

Pek dalam 1kg/beg 10kg/baldi 20kg/baldi
Kilang
Kilang & Quipment kami
TNN menjadikan hidup anda lebih baik.




Mengapa anda memilih TNN



Cool tags: n - fmoc - 7 - methyl-l-tryptophan CAS 1808268-53-2, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, borong, murah, diskaun, harga rendah, sampel percuma,









